Jak na první sex

 

sex05Všichni se toho bojí, není však předepsaný způsob, jak by měl vypadat dobrý sex. Vše záleží jen a jen na Vaší šikovnosti a hlavně na souznění s vaším partnerem. Při prvním sexu jde však naprosto o něco jiného. Poznávání těl, nesmělé dotyky spojené s něžnými polibky a kapkou nevědomosti.

První sex přináší mnoho neznámého. Něco, co jste doposud nezažili, ale rozhodně to chcete poznat. Záleží na všelijakých okolnostech, a aby stálo první milování za to, je vhodné vědět pár důležitých věcí. Výběr místa rozhodně nenechávejte náhodě. Všechny dívky mají představu o svém nejromantičtějším prvním milování – plátky růží pohozené po posteli, to vše jen za svitu svíček a romantické hudby.

Ne každý kluk je ale takový romantik, a tak je dobré takové věci zjistit ještě před tím, než takovou atmosféru přichystáte. Vhodné místo je obecně řečeno jakékoliv, kde nebudete rušeni (například příchodem rodičů či nepříjemnými zvuky atd.) a kde se oba budete cítit dobře a uvolněně. Pokud nejde o nějakou „rychlovku“, mělo by pak dopadnout vše podle vašich představ.

U prvního milování je ale nejdůležitější předehra. Na rozdíl od mladých mužů, kterým nedělá problém vzrušit se, ji většina mladých dívek nutně potřebuje. Bez něžných dotyků, svůdných polibků a dlouhého mazlení se dívky nedokážou uvolnit a první milování by je mohlo i velice bolet. Proto pro dobrý zážitek z prvního milování není dobré předehru podceňovat a sex tím nějak urychlovat.

Co nejvíce trápí mladé lidi, kteří ještě nezažili své poprvé? Že to bude trapas. Na to existuje jediný lék. Mluvte, mluvte a ještě jednou mluvte. Nebojte se svěřit svému partnerovi, co vás trápí, on to jistě pochopí a bude schopný vám nějakým způsobem od vašeho strachu pomoci. Opadne z vás pak nervozita a vy si budete moci v klidu vychutnat tento důležitý okamžik ve vašem životě.

Tento příspěvek byl přečten 702 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *