Dámy, tyto boty nenoste. Podle mužů jsou totálně asexuální

 

Žena dokáže výběrem jediného páru bot strávit celý den. Pokud ale máte v hledáčku některý z níže uvedených typů, raději si je ani nekupujte. Tyto boty muži na ženách nenávidí – přijdou jim totiž naprosto asexuální.

CrosheegoCZ_obuv_skutecnyzivotcsky

Na světě není moc obuvi, která by si získala takovou popularitu, jako gumové pantofle značky Crocs. Zatímco někteří na ně nedají dopustit, jiní se jim hlasitě vysmívají. Ať už ale patříte do jedné nebo druhé skupiny, jedno je jisté – mužům se tyto boty na ženách nelíbí.

Je přitom úplně jedno, jestli máte originál nebo padělek z vietnamského tržiště. „Dlouhé a štíhlé nohy jsou jedna z nejkrásnějších věcí, která žena vlastní. Když si na ně ale obuje Crocsky, úplně to tím zabije,“ potvrzuje náš čtenář Honza (27).

Boty na klínku

Co z toho, že jsou tak pohodlné a přidávají ženám centimetry výšky navíc. Zatímco z jehlových podpatků muži obvykle šílí, boty na klínku jim přijdou úplně mimo mísu. Zřejmě pro tu obrovskou porci hmoty, která vyplňuje prostor pod podrážkou – žena prý pak vypadá, jakoby měla koňská kopyta.

„Nemůžu si pomoct, ale žena v botách na klínku vypadá tak nějak divně, až komicky. Rozhodně na mě nepůsobí sexy dojmem,“ tvrdí náš další čtenář Pavel (24).

Válenky

Do třetice všeho dobrého – nebo spíše zlého – na nás muži neradi vidí válenky. Tyto boty z očí vlny pochází z Austrálie a u nás i ve světě je zprofanovala společnost UGG Australia. Právě proto si taky velmi rychle vysloužily svoji nelichotivou přezdívku UGGly, v překladu ošklivé.

Válenky můžeme doporučit maximálně na rychlou zimní procházku se psem, ale pokud jdete dělat parádu do města nebo na společenskou akci, oblečte se raději teplé kozačky. V těch totiž pány zaujmete daleko více.

Tento příspěvek byl přečten 3242 krát

Doporučené příspěvky

  • Jaké zvolit boty? Co třeba sportovní?Jaké zvolit boty? Co třeba sportovní? Boty jsou běžnou součástí našeho života. Někteří jedinci je mají na noze téměř 24hodin […]
  • Zimní bundyZimní bundy Zanedlouho nastane zima a my budeme musit lehké kabátky a vesty vyměnit za pořádně teplé […]
  • Kožené bundyKožené bundy Většina z nás si lidí řadí do určitých skupin, podle toho, jak vypadají a co mají na […]
  • Dámské kozačkyDámské kozačky Přichází podzim a s ním i sychravé a škaredé počasí. Naše tak oblíbené sandálky a žabky […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *