Co všechno si dovolit na první schůzce?

 

prvni-schuzka-2Je to často kladená otázka, ale nikdo na ni bohužel nezná odpověď. Na čem tedy závisí co si dovolit a co raději nedělat na první schůzce? Prožijete báječný večer s člověkem, který Vám padne do oka, jste s něj vyvedení z míry a celí ohromeni. Když se k tomu všemu přidá i kapka alkoholu, je to přímo vražedná kombinace a Vaše sexuální chutě se vyšplhají na nejvyšší možnou úroveň.

Pořád však máte určité zábrany a stále dokola si opakujete, že je to první rande. A čeho se nejvíce bojíme? Asi nechceme vypadat jako sukničkáři či lehké dívky a pokazit si tak tím svoji doposud dosaženou image. Samotní muži se shodují, že pokud se žena s mužem vyspí do měsíce od první schůzky, udělají si o ní obrázek rychle rozbaleného dárečku, který pobaví jen na chvíli. Je tedy lepší, pokud však hledáte dlouhodobější vztah, počkat déle jak třicet dnů. Pokud počkáte další měsíc, Váš partner nebude vědět co očekávat a celé to napjetí pak znásobí zážitek z prvního sexu.

Pokud však váháte, zda na první schůzce dát či nedat svému protějšku první pusu či polibek, je to samozřejmě snadnější, avšak stále těžké rozhodnutí, než co se týče prvního sexu. Obvyklý scénář je velice dobře známý. Muž doprovodí ženu domů a před domem ji při svitu hvězd políbí. Takový polibek se sice zdá být romantický, ale na první schůzku se moc dobře nehodí, působí totiž příliš nuceně. Dát polibek ženě na první schůzce však spíše doporučuji, řeknete jí tím, že to myslíte vážně a že Vám není lhostejná.

První rande doprovází plno nesmělých pohybů a doteků, avšak příliš snadná fyzická dostupnost se nevyplácí. Zkrátka přestanete být pro muže výzvou a jste jen další zdolanou překážkou na cestě. Proto věnujte svému příteli polibek na tvář jako poděkování za hezký večer a s úsměvem běžte do postele

Tento příspěvek byl přečten 1019 krát

Doporučené příspěvky

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *