Co není k dispozici, nenabízej

 

laskaV partnerském životě se určitě setkáte s mnoha problémy. Jedním z nich je samozřejmě i žárlivost, která postihne každou zamilovanou dvojici. Do nepříjemné situace, jež nemusí nic znamenat, se můžeme dostat velmi jednoduše. Pokud nechcete, aby váš partner měl tyto starosti, tak se zamyslete, zda nejste na vině i vy.

Možná si říkáte, že pokud se k vám někdo „vtírá“ a vy ho odmítáte, jste naprosto nevinní. Daný jedinec vás prostě obtěžuje, stále se k vám přibližuje a při nějakém tom nepříjemném setkání vás uvidí i partner/ka. To samozřejmě povede k nedorozumění, jež bude těžké vysvětlit.

Každý z nás by si měl uvědomit, zda je zadaný, nebo ne. Podle odpovědi na tuto otázku by se měl řídit celý náš život. Zřejmě si říkáte, že víte, zda máte partnera, či ne. To samozřejmě nezpochybňuji, ale když si tím jste jisti, tak se podle toho chovejte.

Mnoho žen si to dle mého názoru neuvědomuje. Jejich styl oblékání a chování nasvědčuje mnohdy něčemu jinému. Jistě jste se již setkali s ženou, která byla velmi sexy oblečená. Její oděv zakrýval jen to nejnutnější a při běžném pohledu bylo vidět i odění, jež normálně vidět není. Když k tomuto příkladu připojíte trochu flirtování je o problém postaráno.

Muž nedokáže pochopit, že daná žena nechce nic víc, než jen obdržet pár lichotek. Není se ovšem čemu divit. Její styl oblečení, ale i chování nasvědčuje tomu, že by se mohlo jednat o něco víc. Myslím, že žádného muže by nenapadlo, že je taková žena v dlouhodobém vztahu.

Samozřejmě dnes je možné vidět i opačný případ. I muži se někdy nechovají správně a z jejich chování rovněž nejde poznat, že se jedná o zadaného jedince.

Uvědomte si, že nikdo z nás nemá na čele napsáno, jsem volný, zadaný, od dané schůzky si něco slibuji, beru tě jako kamaráda/ku. S ohledem na tuto skutečnost nenabízejte to, co není k dispozici (pokud jste zadaní, tak sebe).

Zadaní lidé by měli zapracovat na svém vystupování i oblékání. Oblečení samozřejmě může být sexy, ale všeho s mírou.

Tento příspěvek byl přečten 1142 krát

Doporučené příspěvky

  • Španělský sexŠpanělský sex Chcete zažít v posteli něco nového a rozpálit svého partnera? Pak ho překvapte právě […]
  • Moderní partnerství, bude to fungovat?Moderní partnerství, bude to fungovat? Mnoho mladších párů spolu tráví poměrně málo času. Nic jim nechybí, jsou spolu šťastní a […]
  • Péče o nohyPéče o nohy Jsou Vaše nohy po celém dni stráveném v botách unavené? Dopřejte jim péči, kterou si od […]
  • TetováníTetování Tetování je další velmi diskutovanou věcí ve společnosti, stejně jako piercing. Některým […]

About Admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *